VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych

https://www.hccongress.pl/

Onkoprzestrzeń Kreatywna zaprasza na wystawę prac malarskich pacjentów onkologicznych, która również w tym roku towarzyszy VI Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych. Można ją obejrzeć klikając w logotyp Fundacja Twórczość i Dokumentacja https://www.hccongress.pl/2021/pl/

Partnerzy i sponsorzy VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych:

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie realizowana przez trzy dni. Sesje oraz debaty 14 i 15 czerwca zostaną zorganizowane w formule hybrydowej – stacjonarnie w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego, a także z możliwością udziału zdalnego.  16 czerwca wydarzenie przeniesie się w ca

łości do internetu.

W kongresowej agendzie nie zabraknie najbardziej aktualnych zagadnień, takich jak między innymi: wizja funkcjonowania systemu ochrony zdrowia po pandemii oraz szpitalnictwo w Polsce u progu planowanych zmian dotyczących restrukturyzacji i przekształceń właścicielskich placówek.

Na obszerny program VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych złoży się kilkadziesiąt sesji w sześciu głównych blokach tematycznych:

  • Polityka zdrowotna
  • Finanse i zarządzanie
  • Terapie
  • Nowe technologie
  • e-Zdrowie
  • Edukacja

Do czynnego udziału w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych zostali zaproszeni wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych – w tym zrzeszających pacjentów – oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego.

Dzięki transmisjom online, wszystkie kongresowe debaty, wykłady i prezentacje dostępne będą zarówno na stronie internetowej wydarzenia hccongress.pl, jak i portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl.